Online hra: 4Story

Popis online hry 4Story:

Browser hra 4Story online - Dvě říše zmítající se v hořké válce mezi sebou. Vzpomínky kdysi mírumilovného světa blednou. Jsi připraven pro boj za pravdu a sjednocení? Dokážeš vyléčit rány kontinentu?

Podpoř jeden ze dvou národů, Valorian nebo Derion v jejich nekonečné válce o vládu a pravdu v Iberii, tvém novém světě. Každá populace má svou vlastní a jedinečnou historii - nyní je čas, aby jsi začal psát ty tu svou!

Bojuj za mír!
Mystický svět Iberie je hluboce raněn. Po staletí zde zuří válka mezi národy Valorianů a Derionů - bitva o nadvládu nad kontinentem a jeho historií. Tvým úkolem je odhalit skrytou pravdu a spojit království. Postav se výzvě magií či svaly! Jen ten, kdo věří svým instinktům a ne jen tomu, co vidí, odhalí na své cestě mnohá tajemství.

4Story lexikon
Ve 4Story jsou dvě Iberiánské nepřátelské říše: Derion a Valorian. Vyberte si, za kterou říši chcete bojovat. Jako jeden z jejich zástupců, budeš bojovat ve fantastických bitvách k zajištění míru v celé zemi a pomáhat odhalit její legendární tajemství . Osud země leží ve tvých rukou. Objev svět 4Story a staň se součástí této vzrušující hry s chytrým bitvním systémem a vzrušujícími misemi. Cestuj v čase, objevuj neznámé území, zvládej náročné mise.

Hlavní rysy
Četné questy, vzrušující atmosféra a audiovizuální prezentace NPC vám zajistí hodiny zábavy.
Přístup do uzavřených oblastí (dungeony) pro samostatné skupiny hráčů, riskantní dobrodružství a fantastické odměny čekají na tebe.
Přímý boj proti ostatním hráčům v každodeních dobyvatelských válkách a odměny v případě vítěztví.
Vytvářet skupiny a společně s ostatními hráči získávat zkušenosti, řídit strategické bitvy za použití systému strategických příkazů v reálném čase.


comments powered by Disqus
 

Online hry zdarma

 
Nové hry na e-mail

© 2010 - 2014 Závisláci.cz - Superhry, Hry online zdarma RSS kanál         Letenky
Na Závisláci.cz nalezneš více než 3500 online her zdarma, naše herna má ty nejlepší Superhry a Unity3D hry a proto si nás nezapomeň přidat do RSS čtečky nebo na Facebook a staň se naším fanouškem!