Online hra: BattleKnight

Popis online hry BattleKnight:

Browser hra BattleKnight online - Staň se Paladinem se slunečným brněním, nebo Tmavým rytířem, který nezná slitování. Jenom ty můžes určit svůj osud v historické bojové RPG hře!

Buď odvážný v bitvě a nauč se zacházet s mečem - ne každý bojovník ale může být rytířem. Věčná sláva očekává ty, kteří vyhrávají souboje a turnaje. Najdi si své místo u kulatého stolu.

Sraž nepřítele z koně!
Legendární svět rytířů a hradů není jen romanticke místo z pověstí a bájí, je to svět plný nebezpečí, bitev, soubojů a dechberoucích turnajů. Kromě zbraní a brnění jsou jedinými věcmi, které ti mohou pomoci získat si své místo v Síni slávy jen tvá odvaha a zkušenost. Zvol si cestu slávy a postav se výzvám jako zářící paladin nebo jako temný loupeživý rytíř!

Kdo by nechtěl obléci královské brnění, v jeho sedle projíždět lesy a mýtiny lepou děvu hledajíce?

BattleKnight zavádí tisíce hráčů z celého světa do legendárního světa králů a hradů, darebáků a soubojů. Nabízí se Vám ojedinělé dobrodružství, kde se můžete zúčastnit nespočtu bitev a šermířských duelů.

Buď v roli ušlechtilého paladina nebo zlodějského barona terorizujícího své poddané: pouze ten nejsmělejší a nejodvážnějsí z králů dojde věčného pantheonu. Vybaveni zbraněmi, brněním a kouzelnými předměty, společně s koněm, Vaším věrným souputníkem, se potkáváte s mnoha úskalými, ať už v podobě přímých duelů nebo klání dřevcem, na příkaz krále nebo jako úspěšný vůdce.

Každý si tuto hru může zahrát zcela zdarma. Hráč musí do hry investovat své dovednosti, touží-li večeřet po boku králů u kulatého stolu a naslouchat písním bardů, vyprávějících o jeho chrabrých skutcích.


comments powered by Disqus
 

Online hry zdarma

 
Nové hry na e-mail

© 2010 - 2014 Závisláci.cz - Superhry, Hry online zdarma RSS kanál         Letenky
Na Závisláci.cz nalezneš více než 3500 online her zdarma, naše herna má ty nejlepší Superhry a Unity3D hry a proto si nás nezapomeň přidat do RSS čtečky nebo na Facebook a staň se naším fanouškem!