Online hra: Battlestar Galactica Online

Popis online hry Battlestar Galactica Online:

Browser hra Battlestar Galactica Online - Epochální akce! Připrav se na ultimativní zážitek s BSGO: Online hra ve 3D ke sci-fi sérii ti nabízí nekončící vesmírnou akci s tisíci opravdovými hráči!

Člověk nebo stroj? Na které straně stojíš? Lidé uprchli. Cyloni se vzbouřili. A úspěch kultovní série "Battlestar Galactica" pokračuje s Battlestar Galacticou online!

Jsi připraven k boji? Zajistíš přežití svého druhu? Tak zažij MMOG jiného druhu. Zúčastni se mise hraj příběh dále. Vesmír se otřásá v základech!

Rozhodni boj mezi dobrem a zlem v monumentálních bitvách. Zvítěz jako osamocený bojovník nebo společně s přáteli. Zažij kooperativní strategickou MMO plnou superlativ. Vyber si mezi vesmírnými bitvami PvP a PvE, vytvoř si svou postavu a bojuj s originálními loděmi tv série Battlestar Galactica.

BGO je bezplatná hra MMO podle kultovní série. Přenes se do vesmíru. Vykonej napínavé mise pomocí koloniálnách Viperů nebo cylonských Raiderů.

Battlestar Galactica Online je masivní multiplayerovou hrou od společností Bigpoint a Syfy. Můžete se v ní ujmout role koloniálního pilota nebo Cylona a soupeřit ve vesmíru s ostatními hráči, procházet se po palubách battlestar Galacticy i Cylonské basestar a samozřejmě také vylepšovat vybavení své stíhačky. Hraje se přímo v internetovém prohlížeči.

Vyber si svou stranu: Člověk nebo Cylon? Rozhodni se v Battlestar Galactice online, bezplatné browser hře od společnosti Bigpoint. Vrhni se nadsvětelnou rychlostí do vesmíru nového zpracování úspěšné série SyFy. Můžeš se zde setkat s oblíbenými postavami, převzít mise a zalétat si s koloniálními Vipery, cylonskými stíhačkami a novými modely lodí. Ale nejdříve musíš rozhodnout nejdůležitější otázku: Bojuješ na straně lidí nebo proti nim?

O hře
Vyber si svou stranu (frakci): Hraj jako člověk nebo Cylon.
Moderní grafika 3D přímo ve tvém prohlížeči!
Bezplatná hra s minimálními platbami.
Vesmírné boje plné akce s četnými systémy útoku a obrany.
Strategická bitva o suroviny a území mezi lidmi a Cylony v desítkách hvězdných systémů.
Dobrodružná mise odkrývá nové aspekty vesmíru kultovní série.
Četné možnosti ti dávají svobodnou volbu vytvořit si svého ideálního hrdinu v Battlestar Galactice online.
Převezmi velení nad loděmi s rozsáhlými možnostmi upgradu a individualizace.


comments powered by Disqus

Podobné hry

Symbol6 Online Symbol6 Online

Symbol6 Online

Hrát Symbol6 OnlineHrát
Ohodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hru
Mahjong Online Mahjong Online

Mahjong Online

Hrát Mahjong OnlineHrát
Ohodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hru
TrackRacing Online TrackRacing Online

Závodní multiplayerová 3D hra TrackRacing Online je vylepšená verze TrackRacing....

Hrát TrackRacing OnlineHrát
Ohodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hru
 

Online hry zdarma

 
Nové hry na e-mail

© 2010 - 2014 Závisláci.cz - Superhry, Hry online zdarma RSS kanál         Letenky
Na Závisláci.cz nalezneš více než 3500 online her zdarma, naše herna má ty nejlepší Superhry a Unity3D hry a proto si nás nezapomeň přidat do RSS čtečky nebo na Facebook a staň se naším fanouškem!