Online hra: Damoria

Popis online hry Damoria:

Browser hra Damoria online - Damoria je budovatelská strategie, která se odehrává ve středověku. V browser hře Damoria si vytvoříš svůj vlastní svět. Stavěj budovy, dobývej suroviny, posílej své oddíly do boje. Nyní otestuj zdarma.

POSTAV SI ZÁMEK A VLÁDNI SVÉ ŘÍŠI!
Zažij středověký svět, ve kterém si stavíš vlastní vesnici a osidluješ své pozemky. Usedlíci, válečníci, obchodníci - vyber si svou cestu. Zakládej aliance, postav své jednotky a vybav se zbraněmi. Uzavírej spojenectví a veď války: Jsi připraven?

Vybuduj si svůj zámek a táhni se svými jednotkami do bitvy. Hraj na 9 serverech, vyber si z 10 zámků s 16 různými budovami. Zažij napínavou strategii s komplexním systémem hospodářství.

Co je Damoria?
Buduj, osidluj, obchoduj - a vládni své říši! Zažij středověký svět, ve kterém si stavíš vlastní vesnici a osidluješ své pozemky.

Krátké informace ke hře
Hraj přímo v prohlížeči, není nutné žádné stahování!
Hraj v reálném čase s tisíci dalších hráčů
Získávej slávu a čest nejrůznějším způsobem (obchodování, boj atd.)

Poznej nové přátele
Vybuduj si svou říši v browser hře Damoria.

Tato browser hra tě přenese do jiného světa, který už nebudeš chtít dobrovolně opustit.
Damoria je browser hra, která se odehrává v mystickém prostředí. Ve světě, ve kterém probíhá vše poklidně. Postav si svůj zámek se vším, co k tomu patří: stavební dům, vojenský tábor a kamenolom.
Dobývej suroviny a získávej tak peníze na stavbu dalších budov. Vybuduj své oddíly a vyzbroj je meči, katapulty, luky a šípy. Zde dostaneš vše, po čem srdce dobyvatele touží.
Ale tato idyla je klamná. Jak jinak, i zde se bojuje o moc v Damorii. Každý by chtěl mít největší zámek a panství.
Vybuduj svůj zámek tak, aby byl pro nepřátelské útočníky nedobytný, protože bez tvé pevnosti jsi bez ochrany vydán napospas svým nepřátelům. Ale ty přece víš: „Útok je nejlepší obrana!“ Sestav nebývale silnou armádu a dobývej Damorii.Tuto browser hru můžeš hrát jednoduše přes tvůj internetový prohlížeč; nemusíš kupovat žádný software ani nic instalovat.

Připrav se na tento boj a bitva může začít.


comments powered by Disqus
 

Online hry zdarma

 
Nové hry na e-mail

© 2010 - 2014 Závisláci.cz - Superhry, Hry online zdarma RSS kanál         Letenky
Na Závisláci.cz nalezneš více než 3500 online her zdarma, naše herna má ty nejlepší Superhry a Unity3D hry a proto si nás nezapomeň přidat do RSS čtečky nebo na Facebook a staň se naším fanouškem!