Online hra: DarkOrbit

Hraj DarkOrbit

Popis online hry DarkOrbit:

Browser hra DarkOrbit online - Pro fanoušky online 3D her ve vesmíru.
Ovládni vesmír ve strategické kosmické hře! Čekají tě odlehlé galaxie plné nebezpečí. Zaregistruj se a staň se bojovníkem! Akční vesmírná online browser hra ve které se staneš velitelem vesmírné lodi a budeš hrát proti tisícům hráčů.

Akce v DarkOrbitu: Zaútoč ve vesmíru! Čekají tady na tebe rozsáhlé galaxie plné nebezpečí. Rozhodni bitvu v DarkOrbitu: Staň se odvážným pilotem a bojuj za svou firmu!

DarkOrbit je kultovní hra mezi vesmírnými střílečkami. Milióny hráčů se objevují v galaxiích – hledají suroviny a jsou vybaveni do bitvy.

Milióny hráčů po celém světě udělali z DarkOrbitu jednu z nejúspěšnějších vesmírných her: Stále nové nástrahy, nové mapy a nové mise Tě očekávají. Jen společně se svými přáteli se můžeš postavit vesmíru: Nemilosrdní piráti Reapers ohrožují sektory tvé firmy! Přišel čas k bitvě - přidej se k boji!

Dobíjejte hluboký daleký vesmír, ať už sami neboo s pomocí spojenců. Čekají na tebe rozsáhlé galaxie plné nebezpečí. Vyber si svět, firmu, loď a vydej se do kosmu. Postupně si vylepšuj loď, motory a zbraně. Můžete ničit protivníky a získávat tak peníze. A časem třeba zjistíte i něco o tajemných vetřelcích.

DarkOrbit přináší:
Nepřeberné množství vybavení, vylepšení a zbraní pro vaši loď.
Nespočet různě náročných úkolů, které vám zaručí postup v žebříčku na vrchol.
Možnost připojit se do hráčských klubů, vytvořit si vlastní spolu s přáteli nebo bojovat ve vesmíru sám.
Velká popularita hry – registrováno 46.780.996 hráčů
Možnost výhry pro nejlepší vesmírné piloty až 10.000 eur.


comments powered by Disqus
 

Online hry zdarma

 
Nové hry na e-mail

© 2010 - 2014 Závisláci.cz - Superhry, Hry online zdarma RSS kanál         Letenky
Na Závisláci.cz nalezneš více než 3500 online her zdarma, naše herna má ty nejlepší Superhry a Unity3D hry a proto si nás nezapomeň přidat do RSS čtečky nebo na Facebook a staň se naším fanouškem!