Online hra: Farmerama

Popis online hry Farmerama:

Browser hra Farmerama online - Online prázdniny na farmě ve hře Farmerama. Online hra pro fanoušky farmaření: Vydej se na tu nejpestřejší farmu na světě a hraj Farmerama. Postav svou farmu a staň se nejlepším farmářem.

Staň se farmářským mistrem na nejbláznivější farmě online! Starej se o pole i zvířata a užij si i další zábavu: Obdaruj své sousedy a pozvi přátele!

Postav chlévy, prodávej svou sklizeň a zpracovávej výrobky dále - tak fungují hospodářský koloběh a obchodní řetězce, jako na pravé farmě.

Šílící zvířata ve FARMERAMĚ zaručují skvělou zábavu. Chovej králíky strašpytle, nasaď vajíčkové stromy a pobav se se svetříkovou ovečkou. Animované grafiky a veselé mise tě naplno zabaví. Hraj FARMERAMU!

Obdělávej svou půdu, chovej zvířata, sázej stromy a plodiny, odstraňuj plevel atd. Jak je v online hrách zvykem, čeká tě také samozřejmě spousta napínavých úkolů! Farmerama je roztomilá a vtipná online hra, která znázorňuje život na venkově!
Ve Farmeramě ale nemusíš obdělávat svoje pole sám. Pozvi si kamarády jako sousedy - online hry jako Farmerama jsou založeny na společném hraní! Díky kamarádům můžeš mimo jiné rozšířit svůj pozemek.
Jsi fanouškem skvělých online her? Máš v sobě pravého farmářského ducha? Pak tě bude Farmerama jistě bavit!
Obuj si holínky a dej se do práce na farmě!


comments powered by Disqus
 

Online hry zdarma

 
Nové hry na e-mail

© 2010 - 2014 Závisláci.cz - Superhry, Hry online zdarma RSS kanál         Letenky
Na Závisláci.cz nalezneš více než 3500 online her zdarma, naše herna má ty nejlepší Superhry a Unity3D hry a proto si nás nezapomeň přidat do RSS čtečky nebo na Facebook a staň se naším fanouškem!