Online hra: Ikariam

Popis online hry Ikariam:

Browser hra Ikariam online - Fascinující směs obchodu, válečné strategie a dimplomacie to je Ikariam webová hra zdarma!

Dotýkají se tě paprsky slunce a ty v dáli slyšíš šplouchající vlny. Modrá linka pobřeží je prázdná a čeká na kolonizaci. Nový věk prosperity začíná za pomoci dělníků, vojáků a vědců. Chceš to změnit?

Objev starověký svět
Zkušení architekti, vycvičení vojáci a ostří diplomaté - tak se začíná rozvíjet malé impérium, rozložené na břehu moře. Stále ale potřebuje zdroje a domy a musí formovat obchodní dohody s dalšími ostrovy, aby dosáhlo úspěchu. Veď svůj ostrov k prosperitě, založ alianci a vykonej historické kroky za pomoci svých rádců.

Ikariam je neplacená webová RPG hra. Hráč je vyzván k vedení svých lidí skrze antický svět. Jeho úkolem je stavba měst, obchod a dobývání ostrovů.

Ikariamský příběh začíná na sluných ostrovech v řeckých vodách. Pilní dělníci, vojáci a badatelé budují svá malá království na bílých plážích a skalistých kopcích ... Tisíce hráču nejnovější hry od Gameforge prvotně využívají surovin ostrova, následně přechází k obchodu a využití svých vojáků, aby tak dosáhli růstu a rozvoje svého národu. Každý klan, jakkoli neohrožený, je odsouzen k záhubě, nevstupuje-li do aliancí a neuzavírá obchodní dohody. Podporovat a být podporován je podmínkou přežití. Ikariam neláká pouze svou grafikou, srovnatelnou s ostatními moderními počítačovými hrami, ale také fascinující směsí obchodu, válečné strategie a dimplomacie. Šumění moře, nádherné písčité pláže a letní slunce! Na malém ostrůvku někde ve Středomoří se začíná pozvedat stardávná civilizace. Éra objevů a bohatství začíná právě nyní, pod tvým velením. Vítej ve světě Ikariamu.


comments powered by Disqus
 

Online hry zdarma

 
Nové hry na e-mail

© 2010 - 2014 Závisláci.cz - Superhry, Hry online zdarma RSS kanál         Letenky
Na Závisláci.cz nalezneš více než 3500 online her zdarma, naše herna má ty nejlepší Superhry a Unity3D hry a proto si nás nezapomeň přidat do RSS čtečky nebo na Facebook a staň se naším fanouškem!