Online hra: KingsAge

Popis online hry KingsAge:

Browser hra KingsAge online - Toto je věk rytířů a hradů. Toto je věk, kdy se kříží meče a králové jsou korunováni. Pod tvým vedením se zrodí nové osady a jistě se stanou prosperujícími sídly. Dobře spravuj své království jak v dobách míru, tak i v dobách války a doveď jej ke konečnému vítězství a prosperitě! Objev svět KingsAge!

Vrať se do věku rytířů a hradů: uchop své žezlo a veď svou malou civilizaci ke slávě a k mocnému království! Vyhrávej bitvy, nebo obchoduj - to je tvé rozhodnutí!

Tvůj čas služby je u konce - vytvoř si vlastní království ve hře Kings Age!
Jen jména těch nejmoudřejších a nejčestnějších rytířů si lidé pamatují na věky. Následuj jejich cestu! Vyber si, zda budeš svá města ovládat jako ctnostný rytíř nebo moudrý obchodník. Najmi si armádu rytířů a lučištníků, vybuduj tržiště a zaujmi obchodníky ve vzdálených zemích! Objev nové země a připoj je ke svému impériu. S ostatními hráči založ alianci a ukažte všem Vaši sílu!


comments powered by Disqus
 

Online hry zdarma

 
Nové hry na e-mail

© 2010 - 2014 Závisláci.cz - Superhry, Hry online zdarma RSS kanál         Letenky
Na Závisláci.cz nalezneš více než 3500 online her zdarma, naše herna má ty nejlepší Superhry a Unity3D hry a proto si nás nezapomeň přidat do RSS čtečky nebo na Facebook a staň se naším fanouškem!