Online hra: Metin2


Popis online hry Metin2:

Browser MMOG hra Metin2 online - Metin 2 tě unese do orientálního světa plného fantazie a magie. Orientální akční MMOG hra. Tvůj osud - a osud celého světa Metin 2 - leží ve tvých rukou!

Nech se ovládnout malebnýmii vesnicemi a dech beroucími krajinami v tomto světě dálného východu. Ale bohužel, stíny se teď plíží po celé zemi: vliv kamenů Metin přináší strach, zkázu a válku. Pozdvihni svůj meč a poznej svůj osud.

Braň své království
Po dlouhou dobu byla království Shinsoo, Chunjo a Jinno strážena dechem Dračího boha. Ale nyní je tento fascinující svět v ohrožení: dopad kamenů Metin způsobuje hluboké rány kontinentu a rozsévá strach a ničení. Mezi královstvími vypukla válka. Divoká zvířata se přeměnila v krvelačné bestie a démoni se objevili v temných zákoutích. Staň se mistrem bojových umění a ochraň svou zemi a její obyvatele!

Staň se díky intenzivnímu duchovnímu studiu a tvrdému tělesnému tréninku mistrem bojových umění a bojuj jako spojenec Dračího boha proti temnému vlivu kamenů Metin, jehož zhoubný vliv ničí zemi a její obyvatele. Bojuj v troufalých a bouřlivých bitvách za jednu ze tří říší, dobývej jejich území a majetek. Pokus se je sjednotit a staň se jediným vládcem celého kontinentu. Učiň přítrž vlivu kamene Metin nebo si podrob jeho zhoubnou sílu ke svému prospěchu.

Metin2 - Oriental Action MMOG nabízí
- Obrovský kontinent, na kterém mimořádní bojovníci musí v mnoha dobrodružstvích dokázat svou odvahu.
- Tři nepřátelské říše, kterým můžeš sloužit svou statečností a sílou.
- Bojuj pěšky nebo na koni - nejen za moc a majetek, ale i za čest!
- Staň se panovníkem hradu a postav se svým cechem vlastní pevnost!
- Osvoj si rozmanité druhy bojového umění a získej po speciálním výcviku mnoho schopností k poražení svých nepřátel.
- Zvol si řemeslo, ve kterém si můžeš svoje schopnosti rozšířit a zdokonalit. Využívej možností, jak zlepšovat vlastní předměty!
- Metin2 encyklopedie
- Sindicate private server


comments powered by Disqus
 

Online hry zdarma

 
Nové hry na e-mail

© 2010 - 2014 Závisláci.cz - Superhry, Hry online zdarma RSS kanál         Letenky
Na Závisláci.cz nalezneš více než 3500 online her zdarma, naše herna má ty nejlepší Superhry a Unity3D hry a proto si nás nezapomeň přidat do RSS čtečky nebo na Facebook a staň se naším fanouškem!