Online hra: NosTale

Popis online hry NosTale:

Browser hra NosTale online - NosTale je bezplatná online hra pro více hráčů, ve které se vydáš na vzrušující cestu v obrovském fantastickém světě. Začni svou cestu nejprve jako dobrodruh, později se staň obávaným bojovníkem s mečem, obratným lukostřelcem nebo mistrem magie. Hraj společně se svými kamarády. Čeká na vás mnoho napínavých úkolů!

Fantasy země v NosTale ti dá šanci zažít nesčetná dobrodružství s tvými přáteli. Meče a magické hůlky ti pomohou zvládat mise a porážet nečekaná monstra. Jsi připraven se nechat začarovat ?

Objev fantazii
Starověké příběhy jsou plné andělů a démonů, bohů a nymf. V těchto dnech ale skoro nikdo na čtyřech kontinentech na příšery nevěří. Mnoho dobrodružství čeká na odvážné válečníky, lučištníky a kouzelníky, kteří si přejí vydat se do okolí vesnic a měst. Monstra nemusí být jen zabita - je možné je využít jako doprovod. Bojuj sám nebo ve skupině a oslavuj své úspěchy s přáteli.

Ponoř se do vzrušujícího světa NosTale!
Příběhy dávných dob jsou plné andělů a démonů, bohů a nymf. Dnes již nikdo z lidí všech čtyř kontinentů nevěří na tyto bytosti, které však stále ještě mají vliv na historii lidstva. Na odvážné bojovníky, lukostřelce a kouzelníky, kteří brousí po vesnicích a krajinách čeká spousta dobrodružství. Přitom mohou nad příšerami nejen zvítězit, ale mohou je také ochočit jako své průvodce na cestě. Bojuj sám nebo ve skupině a nakonec se svými přáteli pořádně slav.

Čeká na tebe vzrušující pohádkový svět!
Zvol z mnoha možností, jak má tvoje postava vypadat a dej jí individuální vzhed.
Nauč se schopnosti, jak ochočit živá zvířata aby se z nich stala tvá domácí zvířata.
Jednej podle vlastního stylu: zařiď si pohodlný dům, vyzdob svou terasu a zasaď pestrobarevné květiny a stromy ve své zahradě.
Pozvi přátele k zábavným hrám a bav se s nimi na slavnostech.
A ukaž svou odvahu při napínavých dobrodružstvích na pevnině a na ostrově Glacernonu.


comments powered by Disqus
 

Online hry zdarma

 
Nové hry na e-mail

© 2010 - 2014 Závisláci.cz - Superhry, Hry online zdarma RSS kanál         Letenky
Na Závisláci.cz nalezneš více než 3500 online her zdarma, naše herna má ty nejlepší Superhry a Unity3D hry a proto si nás nezapomeň přidat do RSS čtečky nebo na Facebook a staň se naším fanouškem!