Online hra: Panzar


Popis online hry Panzar:

Týmová akční MMO browser hra Panzar ke hraní zdarma.

V Panzar si hráči můžou vybrat jednu z 8 různých bojových tříd, z nich každá má vlastní jedinečné schopnosti a bojové styly. K dispozici jsou třídy jako Beserker, Tank na skřety, Paladin, Inkvizitor pro lidi, Čarodějnice a Čarodějnice pro elfy, Pěšák a Střelec pro trpaslíky. Některé třídy, jako je Berserker, jsou vhodné pro blízký boj, zatímco jiní, jako Paladin, jsou určeny pro podpůrnou roli. Znaky jsou aktualizovány pomocí nových schopností a dovedností získaných v levelování. Zkušenost se uděluje za účast, ničení, styl zabíjení, a plněním cílů s bonusovými zkušenostmi je udělena vítězi v každém zápase.

Panzar nabízí 4 různé herní módy s unikátními mapy pro každého. Mezi herní módy patří například Domination, ve které hráči bojují o kontrolu nad jediným bodem, Král Hilla, kde se hráči snaží udržet bod a bránit se pomocí různých pastí a překážek, Obležení, kde jeden tým napadá několik kontrolních bodů, zatímco druhý tým brání a Meteor, kde hráči hledají objekty a pokusí se je přivést do nepřátelské základny.


comments powered by Disqus
 

Online hry zdarma

 
Nové hry na e-mail

© 2010 - 2014 Závisláci.cz - Superhry, Hry online zdarma RSS kanál         Letenky
Na Závisláci.cz nalezneš více než 3500 online her zdarma, naše herna má ty nejlepší Superhry a Unity3D hry a proto si nás nezapomeň přidat do RSS čtečky nebo na Facebook a staň se naším fanouškem!