Online hra: Rising Cities

Hrát Rising Cities

Popis online hry Rising Cities:

Strategická budovatelská browser hra Rising Cities online zdarma - Staň se nejmocnějším starostou v online hře Rising City!
Strategie: postav největší a nejživější milionové město, starej se o hladký průběh hry: plánování, řízení, rozhodování, navrhni stavbu tvé metropole, produkuj suroviny a řiď průběh.

Vidím město veliké, jehož sláva se bude dotýkat hvězd...

Vítej ve hře Rising Cities, tvém novém domově. Staň se nejmocnějším starostou na světě. Ukaž, jak dobrý jsi stratég a manažer. Cesta k výšinám vede skrze taktické plánování, chytré hospodaření se zdroji a porozumění potřebám obyvatel města.
Vybuduj pro obyvatele svého města vyhovující bytové prostory, vybírej nájem a investuj prostředky do průmyslu, elektráren, dopravy a bezpočtu služeb, bez kterých se vzkvétající velkoměsto neobejde. Stejně jako skutečné město, i tvá virtuální metropole potřebuje obrovské zásoby surovin a energie.
Vybuduj stabilní infrastrukturu a zajisti přísun prostředků produkcí rozmanitého portfolia zboží, které ti umožní expandovat a obchodovat s ostatními starosty.
Občané ve městě Rising City jsou nároční a nestačí jim jen mít střechu nad hlavou. Měj vždy oči a uši otevřené k jejich přáním a potřebám a získej jejich přízeň a peníze. Polož základy své úspěšné starostovské kariéry ještě dnes! Tvé město tě potřebuje!


comments powered by Disqus

Podobné hry

Ever Rising Water Ever Rising Water

Hra také obsahuje mnoho úspěchů, moc oken a Challenge módu.

Hrát Ever Rising WaterHrát
Ohodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hru
 

Online hry zdarma

 
Nové hry na e-mail

© 2010 - 2014 Závisláci.cz - Superhry, Hry online zdarma RSS kanál         Letenky
Na Závisláci.cz nalezneš více než 3500 online her zdarma, naše herna má ty nejlepší Superhry a Unity3D hry a proto si nás nezapomeň přidat do RSS čtečky nebo na Facebook a staň se naším fanouškem!