Online hra: Seafight

Popis online hry Seafight:

Browser hra Seafight online - Pirátská hra Seafight online extra třídy, velkolepé bitvy, gigantické mořské příšery a úžasné lodě.
Staň se pirátem s vlastní lodí a buď postrachem moří. V Seafight tě očekává pravý pirátský život! Vžij se do role kapitána a plav se po oceánech!
Piráti na obzoru! Připravte děla, námořní bitva začíná! Pirátský život je tvrdý a moře drsné. Staň se vládcem světových moří a piš dějiny!

Vrhni se do bombastických mořských bitev s gigantickými příšerami a zažij fascinující směs strategie, akce a dobrodružství. Seafight ti nabízí více než 100 lodních designů, 4 mapy okolí na více než 60 mapách, pravidelné aktualizace, úkoly a mise.

Drancuj a pleň - žádný nepřítel nemá šanci. Plav se po Seafight mořích, prosaď se v multiplayerových bitvách a vytvoř se svými spojenci silnou flotilu. Uvolněte lana, piráti!

Nyní nastal čas pro napínavé dobrodružství na širém moři, kruté námořní bitvy a touhu po nekonečné svobodě, slávě a bohatství. Hráč bojuje proti nepřátelským pirátům, proti obrovským mořským příšerám a nosí své jizvy s pýchou a hrdostí – ty jsou svědkem mnoha slavných bitev.

Seafight je nejnovější bezplatná fantasy hra v reálném čase, která díky svému inteligentnímu systému levelů vytváří stále nové individuální 3D mapy a pyšní se denním a nočním módem.

Hráč bojuje „live“ proti reálným soupeřům. Dění ovládá v reálném čase a své herní akce může zároveň sledovat v 3D náhledu. Množství různých herních postav, bohaté možnosti vybavení a mnoho dalšího se stará o pestrost a pravou online pirátskou atmosféru.

Seafight přináší poutavý a strhující příběh v nejnovější streaming technologii. A kreativní design plný fantazie zaručuje navíc maximální požitek ze hry a napínavou zábavu.

Hraj s a proti tisícům skutečných hráčů, nemusíš nic stahovat nebo instalovat, zažij svět plný dobrodružství a zábavy a vybojuj pro sebe výhru až 10.000EUR!


comments powered by Disqus
 

Online hry zdarma

 
Nové hry na e-mail

© 2010 - 2014 Závisláci.cz - Superhry, Hry online zdarma RSS kanál         Letenky
Na Závisláci.cz nalezneš více než 3500 online her zdarma, naše herna má ty nejlepší Superhry a Unity3D hry a proto si nás nezapomeň přidat do RSS čtečky nebo na Facebook a staň se naším fanouškem!