Online hra: Skyrama

Popis online hry Skyrama:

Browser hra Skyrama - online hitovka pro všechny fandy letadel a letišť! Postav si vlastní mezinárodní letiště a zaleť navštívit své přátele po celém světě. Hraj nyní!

SKYRAMA: TVÁ LETIŠTNÍ ONLINE HRA
Staň se hráčem nejzábavnější letištní hry: Vybuduj své vlastní virtuální letiště, uděluj pilotům povolení ke vzletu i k přistání a procestuj celý svět v této nové hře zdarma od Bigpointu!

PŘIPRAV SE NA ODLET! TVÉ ONLINE LETIŠTĚ
Poslední výzva: Na palubu! Letoví dispečeři, správa linek a pozemní personál: Přebíráš vedení! Vybuduj a řiď své vlastní letiště a pečuj o cestující.

Udržuj mezinárodní kontakty,uděl přátelům povolení k přistání a pošli svá letadla na daleké cesty. Ať se Tvé letiště stane mezinárodním dopravním uzlem!

Ve hře Skyrama hraješ s celým světem: Piloti jiného hráče přistávájí na tvém letišti. Přiděl jim runway, vylož bagáž a připrav stroj na další let.

Skyrama skýtá extra porci zábavy: Navštiv letiště tvých přátel, vyšli svou flotilu letadel na mezikontinentální lety nebo těžká transportní letadla plná zboží do sousedních států. Tak zábavná letecká doprava ještě nebyla!


comments powered by Disqus
 

Online hry zdarma

 
Nové hry na e-mail

© 2010 - 2014 Závisláci.cz - Superhry, Hry online zdarma RSS kanál         Letenky
Na Závisláci.cz nalezneš více než 3500 online her zdarma, naše herna má ty nejlepší Superhry a Unity3D hry a proto si nás nezapomeň přidat do RSS čtečky nebo na Facebook a staň se naším fanouškem!