Online hra: Tanoth

Popis online hry Tanoth:

Browser hra Tanoth online - Se zmizením krále Targona celá země Aris padla do temnoty. Více než čtvrt století jeho mladší bratr Halgan vládl železnou rukou. Po nedávné téměř katastrofě, která se udála na malém ostrůvku na východě a zůstala téměř nepovšimnuta, se nyní k další schyluje na severu.

Objevte svět Tanothu!
Od té doby, co zmizel král a jeho bratr začal vládnout železnou rukou, temné stíny a démoni ovládli zemi Aris. Naštěstí, stateční dobrodruzi pozdvihují své meče proti teroru. Přidej se k nim, a postav se peklu!

Bitva démonů
Brány pekla jsou již příliš blízko. Příšerné kreatury a mocní démoni využívají každé možnosti, jak proniknout do země Aris a schovat se v močálech. Tento svět potřebuje hrdiny kteří se jim postaví beze strachu z následků svých činů. Zbraně, brnění a artefakty máš na dosah. Přidej se k dobrodruhům a osvoboď zemi od temnoty!


comments powered by Disqus
 

Online hry zdarma

 
Nové hry na e-mail

© 2010 - 2014 Závisláci.cz - Superhry, Hry online zdarma RSS kanál         Letenky
Na Závisláci.cz nalezneš více než 3500 online her zdarma, naše herna má ty nejlepší Superhry a Unity3D hry a proto si nás nezapomeň přidat do RSS čtečky nebo na Facebook a staň se naším fanouškem!