Online hra: Strip Poker

Popis online hry Strip Poker:

Cílem hry je obehrát soupeře o všechny jeho žetony a odhalit tak jeho postavičku. Hraje se podle pravidel klasického Five Card Draw pokeru. Hra probíhá v několikakolech. V každém herním kole je oběma hráčům rozdáno pět karet. Po povinné sázce následují první sázky, během nichž mají obě strany možnost jednou navýšit. Po dorovnání prvních sázek přichází na řadu výměna karet – vyměnit lze libovolný počet karet (0–5). Stejným způsobem jako první sázky následně probíhají sázky druhé. Po jejich dorovnání dochází k odkrytí karet a vypořádání sázek. Vítězem kola se stává hráč s lepší kombinací karet (viz bodování).

Výše povinné sázky je v prvním kole 1 žeton; maximální možné navýšení je 5 žetonů. Obě hodnoty se s každým dalším herním kolem zvyšují o jednotku, takže např. v druhém kole je povinná sázka 2 žetony a maximální možné navýšení 6 žetonů.

Během obou sázek může hráč složit karty. Herní kolo tím předčasně končí.

Upozornění: Postavičky se ve hře úplně svléknou jen po 22:00 hod. nebo hráčům, kteří mají vyplněný svůj věk a je jim více než 18 let.

Ovládání:
Sázení žetonů se provádí prostřednictvím tlačítek Přisadit (>) a Odebrat (<) vlevo od sázkového stolu. Jedním kliknutím na tlačítko se přisadí / odebere tolik žetonů, jaké je číslo aktuálního kola – např. ve třetím kole se tedy sází / odebírá po třech žetonech. Sází-li hráč jako druhý v pořadí, dojde nejprve k dorovnání soupeřovy sázky. Dvojím kliknutím na tlačítko Vsadit žeton (>) je možné vsadit maximální přípustnou sázku pro daný tah; dvojím kliknutím na tlačítko Odebrat žeton (<) pak dojde k odebrání všech aktuálně vsazených žetonů.
Při výměně karet hráč kliknutím označí karty, jež se mají vyměnit. Karty určené na výměnu se otočí rubem navrch.
Jak při sázení, tak i pří výměně karet je nutné odeslat tah stisknutím zeleného tlačítka Hrát dál v pravé dolní části aplikace. Růžové tlačítko vlevo dole slouží k složení karet.
Černé tlačítko nápověda (?) dole uprostřed zobrazí přehled výherních kombinací, přičemž pořadí aktuálního listu hráče je označeno žlutým kroužkem.

Bodování:
Na konci každého herního kola se u každého z hráčů vybere 5 karet tvořících nejlepších kombinaci a tyto kombinace se porovnají podle následujícího pořadí:Royal Flush - královská flush, nejvyšší možná kombinace. Eso, K, Q, J a 10 jedné barvy.Straight Flush - čistá flush, neboli pět po sobě jdoucích karet jedné barvy.Four of a Kind - čtveřice, čtyři karty stejné hodnoty.Full House - trojice a pár dohromady. První se započítává trojice.Flush - pět karet stejné barvy. Pravděpodobnost této kombinace je 1 / 510.Straight - postupka, pět karet v libovolných barvách, jejichž hodnoty však následují po sobě.Three of a Kind - trojice, tři karty stejné hodnoty.Two Pairs - dva páry, dvě a dvě karty stejné hodnoty.One Pair - jeden pár, dvě karty stejné hodnoty.High Card - nejvyšší karta, přináší vítězství, pokud nelze stanovit vítěze na základě výše popsaných kombinací.


comments powered by Disqus

Podobné hry

GoodGame Poker GoodGame Poker

Hra pro více hráčů GoodGame Poker online - Multiplayer poker. GoodGame Poker představuje...

Hrát GoodGame PokerHrát
Ohodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hru
Poker Texas Holdem Poker Texas Holdem

Karetní hra Poker Texas Holdem online zdarma

Hrát Poker Texas HoldemHrát
Ohodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hru
Governor of Poker 2 Governor of Poker 2

Karetní hra Governor of Poker 2 online zdarma - pokračování úspěšné pokerové hry

Hrát Governor of Poker 2Hrát
Ohodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hru
 

Online hry zdarma

 
Nové hry na e-mail

© 2010 - 2014 Závisláci.cz - Superhry, Hry online zdarma RSS kanál         Letenky
Na Závisláci.cz nalezneš více než 3500 online her zdarma, naše herna má ty nejlepší Superhry a Unity3D hry a proto si nás nezapomeň přidat do RSS čtečky nebo na Facebook a staň se naším fanouškem!