Závisláci.cz - Online hry zdarma http://www.zavislaci.cz/ cs info@zavislaci.cz © Copyright Závisláci.cz 2010 Wed, 10 Sep 2014 10:23:56 +0200 Wed, 10 Sep 2014 10:23:56 +0200 Online hry zdarma 2 <![CDATA[Shadow Kings - The Dark Ages]]> http://www.zavislaci.cz/hry-pro-dva/shadow-kings-the-dark-ages/
Multiplayerová hra Shadow Kings - The Dark Ages je strategická válečná hra kde budete stavět své město, rozšiřovat hradby a budovat domy a kasárny. Vybuduj mocnou metropoli a braň jí proti nájezdům orků, skřetů a trollů. Obchoduj a rozvíjej ekonomiku města a převálcuj všechny další ekonomiky.]]>
Wed, 10 Sep 2014 10:23:56 +0200 Hry pro dva http://www.zavislaci.cz/hry-pro-dva/shadow-kings-the-dark-ages/
<![CDATA[Celebrity Ice Bucket Challenge]]> http://www.zavislaci.cz/arkady/celebrity-ice-bucket-challenge/
Celebrity Ice Bucket Challenge - Zúčastněte se kbelíkové výzvy celebrit, použijte vodní bomby, zasáhněte cíl a namočte top celebrity do ledové vody s cílem zvýšit povědomí o ALS pro ALS Association.]]>
Fri, 05 Sep 2014 11:15:40 +0200 Arkády http://www.zavislaci.cz/arkady/celebrity-ice-bucket-challenge/
<![CDATA[Mini Soccer]]> http://www.zavislaci.cz/sportovni-hry/mini-soccer/
Sportovní hra Mini Soccer - Nemusíte být fotbalový expert abyste mohl hrát mini fotbal! Zapoj se do zápasů mezi živými hráči v reálném čase - hra je až pro 6 osob.]]>
Fri, 05 Sep 2014 11:10:23 +0200 Sportovní hry http://www.zavislaci.cz/sportovni-hry/mini-soccer/
<![CDATA[Storm the House 3]]> http://www.zavislaci.cz/strategicke-hry/storm-the-house-3/
Storm the House 3 - Pokračování oblíbené strategické hry Storm House. Hra kombinuje prvky tower defense, střílečky a strategické hry kde budete muset obránit svoji pevnost před nepřátelským vojskem.]]>
Mon, 01 Sep 2014 21:37:48 +0200 Strategické hry http://www.zavislaci.cz/strategicke-hry/storm-the-house-3/
<![CDATA[Feudalism II]]> http://www.zavislaci.cz/strategicke-hry/feudalism-ii/
Feudalism II - Budete dobývat svět v největším mixu strategie, RPG a akce! Ovládání WASD - Pohyb Space nebo Enter - Strike Shift - změnit zbraně 1-6 Zvolte Special]]>
Mon, 01 Sep 2014 21:21:31 +0200 Strategické hry http://www.zavislaci.cz/strategicke-hry/feudalism-ii/
<![CDATA[Kick The Critter]]> http://www.zavislaci.cz/arkady/kick-the-critter/
Kick The Critter - Noah je obrovský blbec a nechce ti dovolit odplout na své lodi, takže co máš dělat? Sestavte si nějaké stroje a ukažte mu že si nemá zahrávat s Mr. Critter!]]>
Mon, 01 Sep 2014 21:18:22 +0200 Arkády http://www.zavislaci.cz/arkady/kick-the-critter/
<![CDATA[Royal Warfare]]> http://www.zavislaci.cz/strategicke-hry/royal-warfare/
Royal Warfare Royal Warfare je nová real-time týmová defense hra s meči, lukostřelbou a magií. Trénujte vojáky, kombinujte jednotky, musíte čelit řadě nepřátelských vln a užívat si prudké boje. Musíte sjednotit rozptýlené síly, upgradovat své vojáky, vytvořit dobře kombinovanou armádu a rozdrtit nemrtvé síly.]]>
Wed, 27 Aug 2014 20:01:04 +0200 Strategické hry http://www.zavislaci.cz/strategicke-hry/royal-warfare/
<![CDATA[Zombie Crusade]]> http://www.zavislaci.cz/tower-defense-hry/zombie-crusade/
Epická tower defense hra Zombie Crusade - Budete hájit své království proti hordám zombie, stavět ozbrojené věže a rekrutovat jednotky. Pomáhat vám budou speciální síly a upgradování obrany.]]>
Wed, 27 Aug 2014 19:22:58 +0200 Tower defense hry http://www.zavislaci.cz/tower-defense-hry/zombie-crusade/
<![CDATA[Elemental Force]]> http://www.zavislaci.cz/strategicke-hry/elemental-force/
Elemental Force je klasické taktické RPG v novém kabátě. Ovládej všechny elementy a poraz příšery vlastním herním stylem.]]>
Wed, 27 Aug 2014 19:21:27 +0200 Strategické hry http://www.zavislaci.cz/strategicke-hry/elemental-force/
<![CDATA[Renegades]]> http://www.zavislaci.cz/strategicke-hry/renegades/
Tahová strategická hra Renegades - 4 válčící frakce, 13 unikátních misí, 27 druhů upgradů, zbraní a předmětů ... Vyberte si svůj vlastní styl hraní a znovu a znovu objevujte nové taktiky.]]>
Wed, 27 Aug 2014 15:29:26 +0200 Strategické hry http://www.zavislaci.cz/strategicke-hry/renegades/
<![CDATA[The Great Magicians Curse: Magicians 2]]> http://www.zavislaci.cz/logicke-hry/the-great-magicians-curse-magicians-2/
The Great Magicians Curse: Magicians 2 - Pomozte kouzelníkovi uniknout ze strašidelného sklepení. Použijte svou magii k ovládnutí více postav najednou, přičemž využívejte své jedinečné schopnosti řešit hádanky. Vyhýbejte se nebezpečí a dostaňte se se bezpečně do cíle.]]>
Wed, 27 Aug 2014 15:14:34 +0200 Logické hry http://www.zavislaci.cz/logicke-hry/the-great-magicians-curse-magicians-2/
<![CDATA[Project Alnilam]]> http://www.zavislaci.cz/logicke-hry/project-alnilam/
Project Alnilam je abstraktní, atmosférická, mysl zatěžující puzzle hra. Připravte si mozkové buňky!]]>
Wed, 27 Aug 2014 15:10:14 +0200 Logické hry http://www.zavislaci.cz/logicke-hry/project-alnilam/
<![CDATA[Robots Initiate Work Sequence]]> http://www.zavislaci.cz/strategicke-hry/robots-initiate-work-sequence/
Robots Initiate Work Sequence - Úkoluj pracovníky aby dokončily všechny úrovně tak rychle, jak je to možné. Hraj 30 úrovní, tři prostředí a získej 3 hvězdičky v každém levelu.]]>
Wed, 27 Aug 2014 15:05:45 +0200 Strategické hry http://www.zavislaci.cz/strategicke-hry/robots-initiate-work-sequence/
<![CDATA[BLACK IV]]> http://www.zavislaci.cz/strilecky/black-iv/
BLACK IV - Klasická střílečka se vrací se spoustou nových funkcí a misí!]]>
Wed, 27 Aug 2014 15:00:49 +0200 Střílečky http://www.zavislaci.cz/strilecky/black-iv/
<![CDATA[Defend Your King]]> http://www.zavislaci.cz/strategicke-hry/defend-your-king/
Strategická hra Defend Your King - vzrušující obranná hra! Budete velet vojákům a bránit hrad před nepřáteli. Každý voják se může změnit na šermíře, lukostřelec nebo opraváře.]]>
Wed, 27 Aug 2014 14:54:02 +0200 Strategické hry http://www.zavislaci.cz/strategicke-hry/defend-your-king/
<![CDATA[Damned Nation]]> http://www.zavislaci.cz/strilecky/damned-nation/
Damned Nation - Zombie zombie zombie! Jsou všude! Postřílejte zombie dříve, než se zabijí každého koho milujete! Jste uvězněni s jen jednou šancí na únik, vrtulník na druhé straně zařízení. Vyzbrojte s různými vysoce výkonnými zbraněmi a prostřílejte si cestu do bezpečí. Pouze útok může zajistit přežití v této epické akční zombie střílečce. Hra se déle načítá. Ovládání: Pohyb - A, S, W, D Akce - F 1, 2, 3 - volba zbraní střelba myší]]>
Tue, 26 Aug 2014 21:51:17 +0200 Střílečky http://www.zavislaci.cz/strilecky/damned-nation/
<![CDATA[Mafia Kills]]> http://www.zavislaci.cz/akcni-hry/mafia-kills/
2D střílečka Mafia Kills. Odstraňte všechny špatné mafiány v každé úrovni. Máte omezený počet nábojů v každém kole, tak se snažte zabít co nejvíce mafiánů každou kulkou. K dispozici je 25 úrovní.]]>
Tue, 26 Aug 2014 21:47:15 +0200 Akční hry http://www.zavislaci.cz/akcni-hry/mafia-kills/
<![CDATA[3D Jet Pilot Flight Simulator]]> http://www.zavislaci.cz/letecke-hry/3d-jet-pilot-flight-simulator/
Letecký simulátor 3D Jet Pilot Flight Simulator]]>
Tue, 26 Aug 2014 21:40:23 +0200 Letecké hry http://www.zavislaci.cz/letecke-hry/3d-jet-pilot-flight-simulator/
<![CDATA[Crash It Smash It]]> http://www.zavislaci.cz/zavodni-hry/crash-it-smash-it/
Crash It Smash It - Hledáte malé motorové šílenství? Pak skočte za volant a připravte se na velký chaos!]]>
Tue, 26 Aug 2014 21:32:53 +0200 Závodní hry http://www.zavislaci.cz/zavodni-hry/crash-it-smash-it/
<![CDATA[Angry Bees]]> http://www.zavislaci.cz/strategicke-hry/angry-bees/
Angry Bees - Tyto brouci jsou na pochodu. Připravte se na drobné bitvy epických rozměrů!]]>
Tue, 26 Aug 2014 21:24:49 +0200 Strategické hry http://www.zavislaci.cz/strategicke-hry/angry-bees/
<![CDATA[Tesla Defense 2]]> http://www.zavislaci.cz/tower-defense-hry/tesla-defense-2/
Tesla Defense 2 - Legendární vynálezce je zpět a připravil si nové a lepší věže v pokračování oblíbení tower defense hry.]]>
Tue, 26 Aug 2014 21:07:04 +0200 Tower defense hry http://www.zavislaci.cz/tower-defense-hry/tesla-defense-2/
<![CDATA[Marble Temple]]> http://www.zavislaci.cz/sportovni-hry/marble-temple/
Marble Temple - mini golf - dokážeš dát hole in one?! Shromáždi co nejvíce drahokamů a získej nejvíce bodů.]]>
Tue, 26 Aug 2014 18:12:10 +0200 Sportovní hry http://www.zavislaci.cz/sportovni-hry/marble-temple/
<![CDATA[World Soccer Forever]]> http://www.zavislaci.cz/sportovni-hry/world-soccer-forever/
World Soccer Forever - Multiplayerový fotbal a další míčové turnaje.]]>
Tue, 26 Aug 2014 18:01:46 +0200 Sportovní hry http://www.zavislaci.cz/sportovni-hry/world-soccer-forever/
<![CDATA[Sniper Sim 3D]]> http://www.zavislaci.cz/strilecky/sniper-sim-3d/
Sniper Sim 3D - Cílem této střelecké hry je pokusit se co nejlépe sestřelit všechny cíle v omezeném čase.]]>
Tue, 26 Aug 2014 17:35:06 +0200 Střílečky http://www.zavislaci.cz/strilecky/sniper-sim-3d/
<![CDATA[Gladiator - True Story]]> http://www.zavislaci.cz/akcni-hry/gladiator-true-story/
Gladiator - True Story - Jste Bruticus, ničitel světů. Toto je příběh o tom, jak jste se stal největším gladiátor všech dob...]]>
Tue, 26 Aug 2014 17:23:39 +0200 Akční hry http://www.zavislaci.cz/akcni-hry/gladiator-true-story/
<![CDATA[Rally Point 4]]> http://www.zavislaci.cz/zavodni-hry/rally-point-4/
Rally Point 4 - další pokračování rally série Rally Point! Nová auta, nové tratě a nové vizuální efekty! Jsi nejrychlejší rally závodník na světě?!]]>
Tue, 26 Aug 2014 17:12:41 +0200 Závodní hry http://www.zavislaci.cz/zavodni-hry/rally-point-4/
<![CDATA[Zombie Tower Defense: Reborn]]> http://www.zavislaci.cz/tower-defense-hry/zombie-tower-defense-reborn/
Zombie Tower Defense: Reborn - Zničte tyto ošklivé nemrtvé vrahy se svými high-tech věžemi.]]>
Tue, 24 Jun 2014 23:24:13 +0200 Tower defense hry http://www.zavislaci.cz/tower-defense-hry/zombie-tower-defense-reborn/
<![CDATA[Elven Defence]]> http://www.zavislaci.cz/strilecky/elven-defence/
Elven Defence je střílecí strategie kde budete bránit hrad proti hordám orků a příšer.]]>
Tue, 24 Jun 2014 23:14:48 +0200 Střílečky http://www.zavislaci.cz/strilecky/elven-defence/
<![CDATA[Gibbets 4]]> http://www.zavislaci.cz/arkady/gibbets-4/
Gibbets 4 - Chyť luk a dej se do práce, životy těchto nevinných vězňů jsou závislé na tobě!]]>
Tue, 24 Jun 2014 23:03:44 +0200 Arkády http://www.zavislaci.cz/arkady/gibbets-4/
<![CDATA[Crystallium Wars TD]]> http://www.zavislaci.cz/tower-defense-hry/crystallium-wars-td/
Strategická tower defense hra Crystallium Wars TD ve které musíte bránit svojí základnu s těžbou krystalů před útoky nepřátel. Jedná se o kombinaci akce a obranné věže žánru.]]>
Tue, 24 Jun 2014 22:31:08 +0200 Tower defense hry http://www.zavislaci.cz/tower-defense-hry/crystallium-wars-td/