Online hra: BiteFight

Popis online hry BiteFight:

Browser hra BiteFight online - Upír nebo vlkodlak? Vydej se na lov ukojit svou žízeň! Zápas upírů a vlkodlaků zuří už po staletí. Tvým osudem je rozhodnout o vítězích!

RPG Upíři a vlkodlaci - po staletí zuří temná bitva o nadvládu. Ale tyto příšery nejsou vedeny jen svou touhou po krvi - ale také touhou po vítězství. Kterou stranu si vybereš? Zkus BiteFight okres 23.

Ovládni temnotu!
Legendy vypráví a nekonečné bitvě o nadvládu, rozpoutanou touhou po krvi, mezi příšerami noci. A nyní se tyto legendy stávají realitou. Ve stínech podsvětí zuří bitva mezi upíry a vlkodlaky. Jejich zbraně jsou jednoduché, ale účinné - tesáky a drápy, to je vše, co potřebují pro boj s protivníkem a pro lov lidí. Jaký typ krve poteče tvými žilami?

V ponurých časech plných legend se odehrává nikdy nekončící boj: Upíři a vlkodlaci bojují o nadvládu v temnotách.

Jak vás BiteFight, jedna z nejúspěšnějších prohlížečových her Gameforge, jednou dostane do svých řezáků, už Vás nikdy nepustí. Ať už budete na lovu za čerstvou krví nebo bojujete proti bezpočtu soupeřů. Každý den, tisíce temných postav vyráží na lov - ať už s drápy, řezáky či lesklými zbraněmi.

Ale hráči ani zde nemusí být osamělí: s klanovým systémem a osvedčenými "Bite links" je snadné pozvat své přátele a známé ke hře; a při honu po čerstvé lidské krvi můžete také své oběti vyrvat ze spárů jiné temné stvůry.

Stejně jako všechny Gameforge hry i tuto můžete hrát zcela zdarma. Prokažte jen své dovednosti a jednou může být obrázek v galerii předků právě Váš.

Toulej se po městě a hledej oběti.
S přáteli postav mocné opevnění.
Vyzbroj se a poraz nepřátele...


comments powered by Disqus
 

Online hry zdarma

© 2010 - 2014 Závisláci.cz - Superhry, Hry online zdarma RSS kanál         Letenky
Na Závisláci.cz nalezneš více než 3500 online her zdarma, naše herna má ty nejlepší Superhry a Unity3D hry a proto si nás nezapomeň přidat do RSS čtečky nebo na Facebook a staň se naším fanouškem!