Online hra: Gladiatus

Popis online hry Gladiatus:

Browser hra Gladiatus online - Pokud nemáš strach z divočiny, pokud dokážeš hrdě vstoupit do arény a porazit každého, kdo tě vyzve - pak neváhej a vstup do nelítostného RPG světa Gladiatu!

Krev a boj! Vítej ve světě, kde nejlepší válečníci vystupují ze stínů katakomb na slunce, aby si vydobili čest a slávu. Vítězství tě očekávají v prachu Arény, ale zažiješ i mnohá dobrodružství mimo ni. Tak pozdvihni svůj meč ...

Zapal oheň bitvy
Síň slávy čeká na válečníka, který vzejde z legií a centurionů. To je tvůj čas - opustit katakomby a vyjít na na slunce, které svítí na Arénu. Začít bojovat a získat si srdce lidu. Poraž své nepřátele s odvahou a s pomocí smrtících zbraní a napiš svůj vlastní příběh krví. Vzrušující dobrodružství a nespočetné výzvy budou doprovázet tvoji cestu a mohou tě dovést až na vrchol: stát se neporazitelným gladiátorem, hrdinou Říma. Morituri te salutant...

Stejně tak, jako starověcí římané kdysi převálcovali Evropu, dobyla si hra Gladiatus stejně jedinečným způsobem své místo mezi hráči. Již během několika týdnu jich v prachu arény bojovalo výše jednoho milionu.

Ale kromě soubojů zde naleznete také fascinující starověký svět plný úžasných příběhů, čekající až je objevíte. Vedle "chleba a her" gladiátor prožívá napínavá dobrodružství a tak získává silnější zbraně a lepší výstroj.

Gladiatus není postaven pouze na dech vyrážející grafice, ale zároveň dokazuje, že technologie přohlížečových her již dávno doběhla moderní dobu. Stejně jako všechny Gameforge hry i Gladiatus je všem volně dostupný server. Hráči musí investovat pouze své dovednosti - neboť do síňě slávy mohou jen ti nejlepší!


comments powered by Disqus
 

Online hry zdarma

© 2010 - 2014 Závisláci.cz - Superhry, Hry online zdarma RSS kanál         Letenky
Na Závisláci.cz nalezneš více než 3500 online her zdarma, naše herna má ty nejlepší Superhry a Unity3D hry a proto si nás nezapomeň přidat do RSS čtečky nebo na Facebook a staň se naším fanouškem!