Online hra: OGame

Popis online hry OGame:

Browser RPG hra OGame online - Dobyj vesmír v Ogame simulator bitev! Přes 30 milionů nadšených fanoušků bojuje o nadvládu nad vesmírem.

Vesmír je nekonečný oceán prázdnoty - ale je připraven být ovládnut! Spousta galaxií ti dá nekonečný počet příležitostí na kolonizaci, války a obchody. Začni své intergalaktické tažení!

Poraž vesmír
Mocná říše v hloubi vesmíru - to není snadný úkol! Nekonečný prostor je připraven na průzkumy těch, kteří mají dostatek odvahy! Ovládni nepřátelská území za pomoci mocných vesmírných korábů, dokaž tvé strategické schopnosti zformováním aliancí s ostatními hráči a obchoduj se surovinami. Zažij bitvy nového světa!

Nekonečný vesmírný prostor je domovem pravděpodobně nejúspěšnější prohlížečové hry všech dob: OGame.

Hráči jsou galaktickými imperátory budující doly a továrny na svých domácích planetách. Objevují technologie k prozkoumání vzdáleného vesmíru. Spolu se spoustou dalších hráčů - OGame už si celosvětově získala přes 30 milionů nadšených fanoušků - bojují o nadvládu nad vesmírem: ať už jako osamělý obchodník se surovinami nebo jako člen válečné aliance, prosazující se v bitvách nezměrných velikostí.

Hra je úspěšná ve více než 30ti zemích světa, díky čemuž má hráčskou komunitu, která nemá obdoby. OGame má mnoho příznivců neboť ji lze od jejího uvedení hrát zadarmo a navíc přidáváme nové prvky na základě nápadů, požadavků našich hráčů.

OGame je hra o intergalaktickém dobývání.
Začínáte s jedním nevyvinutým světem, který postupně měníte v mocné impérium, které bude schopné ubránit vaše těžce vydobyté kolonie. Vytvoříte ekonomickou a vojenskou infrastrukturu, která vás podpoří ve vašem snažení o nové a mocnější technologické výdobytky.

Budete válčit proti cizím impériím vedeným jinými hráči za účelem získání zdrojů. Vyjednávat s jinými imperátory. Vytvářet aliance, případně obchodovat s velmi potřebnými zdroji. Vytvoříte armádu, která bude prosazovat vaši vůli napříč celým vesmírem.

Shromažďovat zdroje za vaší neprorazitelnou bariérou planetárních obran. Cokoliv si budete přát dělat, OGame vám to umožní. Budete terorizovat vesmírný prostor okolo sebe? Nebo zasejete strach do srdcí těch, kteří napdají slabé a bezbranné?


comments powered by Disqus
 

Online hry zdarma

© 2010 - 2014 Závisláci.cz - Superhry, Hry online zdarma RSS kanál         Letenky
Na Závisláci.cz nalezneš více než 3500 online her zdarma, naše herna má ty nejlepší Superhry a Unity3D hry a proto si nás nezapomeň přidat do RSS čtečky nebo na Facebook a staň se naším fanouškem!