Online hra: War ThunderPopis online hry War Thunder:

War Thunder je týmová Free2Play MMO akční hra zaměřená na boj s letadly. Hra o ohromné válce. O velké válce. O nekonečné válce... Plánuje se přidání lodí i tanků. Připoj se i ty!

Je celkem jedno, jestli usednete za knipl letadla, zavřete se do tankové konzervy nebo vyplujete na moře. Všude bude hrozit nebezpečí od jiných hráčů, kteří se budou nacházet na jiném místě mapy a v jiných strojích. Sen všech milovníků války se snad konečně splní - budou v akci, která nezná hranice země, vody nebo vzduchu. Největší herní mapa může mít až 300 km čtverečních, obvykle se však budete utkávat na rozumnějších bojištích o velikosti pětašedesáti kilometrů čtverečních.
Stovky letadel, tanků, lodí a historicky akurátní možnosti vylepšování vlastního stroje ...


comments powered by Disqus

Podobné hry

Thunder Attack Thunder Attack

Akční 3D hra Thunder Attack online zdarma

Hrát Thunder AttackHrát
Ohodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hru
Pacific Thunder Pacific Thunder

Akční střílecí hra Pacific Thunder online

Hrát Pacific ThunderHrát
Ohodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hru
 

Online hry zdarma

© 2010 - 2014 Závisláci.cz - Superhry, Hry online zdarma RSS kanál         Letenky
Na Závisláci.cz nalezneš více než 3500 online her zdarma, naše herna má ty nejlepší Superhry a Unity3D hry a proto si nás nezapomeň přidat do RSS čtečky nebo na Facebook a staň se naším fanouškem!