Online hra: WarpFire

Popis online hry WarpFire:

Browser hra WarpFire online - Jedna Galaxie nestačí! Akční RPG hra zaměřená na vnější vesmír. Tísíce hráčů hrají ve stejném čase.

V hloubi vesmíru číhají nebezpečná dobrodružství, ale také agresivní protivníci. Průzkumné mise ti mohou pomoci objevit nové zdroje a technologie, ale nezapomeň - tví nepřátelé nikdy nespí. Porazíš je?

Naviguj v bitvě
Neprozkoumaný, majestátní, vyzývavý - vesmír není místo pro ty, kteří nemají odvahu a cíl. Nezapomeň, že zatímco shromažďuješ suroviny na nebezpečných misích, nepřátelské lodě se připravují k přepadu a čekají na nejvhodnější dobu k útoku. Boj s piráty a neznámými formami života čeká na tvoji loď na každém kroku! Braň se sám nebo se přidej k silné alianci. Začni svůj vítězný vesmírný boj nyní!

WarpFire je první prohlížečovou hrou od Gameforge, která přichází s prvky ze skutečného světa.

Vybaven nejmodernější flash technologií hráč kormidluje kosmickou loď v reálném čase na úžasné expedici nekonečným vesmírem. Sám nebo společně se spřátelenými hráči objevuje nové galaxie a vydává se na lov vetřelců a znepřátelených hráčů. Po úspěšné bitvě nachází nové vesmírné lodě a smrtící technologie.

Warpfire je hra nabízená zdarma. Vesmírné bitvy s poutavou grafikou a výjmečnými zvukovými efekty nabízí atraktivní multiplayerové prostředí. Ale mějte se na pozoru: čím hlouběji do vesmíru proniknete tím odolnější budou Vaši nepřátelé!

United Star Corps - Díky silné vojenské posádce z USC je v této části vesmíru relativní svoboda.
Free Galactic Federation - Federace galaxií, které vedou ekonomické společnosti. Zisk je přednější než zákon!
Outer Worlds - Unie banditů plundrující galaxie se pořád kouká po nových členech ve vnějším vesmíru.


comments powered by Disqus
 

Online hry zdarma

© 2010 - 2014 Závisláci.cz - Superhry, Hry online zdarma RSS kanál         Letenky
Na Závisláci.cz nalezneš více než 3500 online her zdarma, naše herna má ty nejlepší Superhry a Unity3D hry a proto si nás nezapomeň přidat do RSS čtečky nebo na Facebook a staň se naším fanouškem!