Online hra: World of Tanks

Popis online hry World of Tanks:

MMO World of Tanks - akce v tancích z druhé světové války. World of Tanks (WoT) je bezplatná MMO (Massively multiplayer online) online hra se spoustou ocenění ve které hráč hraje z pohledu řidiče a střelce tanku. K dispozici jsou vozidla a prototypy převážně z období druhé světové války a začátku studené války.
World of Tanks je týmová tanková online hra pro více hráčů, věnovaná tankovým bitvám první poloviny 20. století. Zapojte se do epických tankových střetnutí a společně s dalšími ocelovými kovboji, bok po boku, ovládněte tankový svět!

Hra funguje na modelu free-to-play, samotné hraní je zdarma, ale lze za peníze koupit prémiový účet (zvyšující výnosy z každé bitvy), speciální tanky (tzv. prémiové), kvalitnější náboje, kamufláž aj. Po registraci dostává hráč zdarma sérii základních tanků a je mu umožněno vyjet se zvoleným do bitvy. Bitva je souboj 15 proti 15 tanků, na jejímž konci je vyhodnocena účast každého na bitvě a je odměněna patřičným obnosem kreditů (herní měna) a zkušeností. Tyto kredity pak hráč může investovat do nových tanků, na které ovšem musí mít dostatek zkušeností, nebo na nákup munice, vybavení tanků aj.
Hratelných tanků za pět národů (Sovětský svaz, Nacistické Německo, Spojené státy americké, Francie, Čína) je připraveno více jako 150, ale přístup k nim je omezen přes kariérní postup. Tanky jsou rozděleny jak podle národů, tak podle charakteristiky (lehký tank, střední tank, těžký tank, stíhač tanků, artilerie) tvořící vývojovou větev, kterou hráč může za získané zkušenosti postupně odemykat. Většina tanků má různé druhy děl, pásů či motorů, které je rovněž možné za zkušenosti získávat.
Bitvy probíhají na více jak dvaceti různých mapách, které připomínají skutečné scenérie, ale i místa bitev, např. Prokhorovka. Cílem každé bitvy je vyhrát, to lze docílit buďto zničením všech nepřátelských tanků, nebo obsazením obsazovacího bodu v nepřátelské základně.


comments powered by Disqus

Podobné hry

Big Battle: Tanks Big Battle: Tanks

Akční strategická hra Big Battle: Tanks online zdarma

Hrát Big Battle: TanksHrát
Ohodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hru
Awesome Tanks 2 Awesome Tanks 2

Akční hra Awesome Tanks 2 online - Úžasná tanková bitva online je zpět, s více tanky a...

Hrát Awesome Tanks 2Hrát
Ohodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hru
Color Tanks Color Tanks

Tanky. Střelba barvy. Jeden na druhého. 27 epických rychlých úrovní. 6 hrdinských bitev...

Hrát Color TanksHrát
Ohodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hru
 

Online hry zdarma

© 2010 - 2014 Závisláci.cz - Superhry, Hry online zdarma RSS kanál         Letenky
Na Závisláci.cz nalezneš více než 3500 online her zdarma, naše herna má ty nejlepší Superhry a Unity3D hry a proto si nás nezapomeň přidat do RSS čtečky nebo na Facebook a staň se naším fanouškem!