Online hra: World of Warplanes

Popis online hry World of Warplanes:

World of Warplanes (WoWP) je bezplatný letecký simulátor, online hra z druhé světové války.

World of Warplanes je akční MMO hra věnovaná zlaté éře vojenského letectví. Nový projekt je pokračováním válečné ságy zahájené jeho předchůdcem, legendárním World of Tanks a otevře oblohu těm, kteří chtějí ovládnout nebe.

Hra World of Warplanes je akční MMO (hra více hráčů) s leteckými souboji vsazená do zlatého věku vojenského letectví. Hra navazuje na motiv opancéřovaných soubojů World of Tanks. Tentokrát se hráči ocitnou v nekonečném zápolení o vzdušnou nadvládu a hráči se tentokrát ocitnou v nekonečném zápolení o vzdušnou nadvládu.

V čistě letecké hře World of Warplanes budou hráči budovat plnohodnotnou kariéru virtuálních pilotů, ve které jim budou k dispozici stroje z několika klíčových období, počínaje dvouplošníky třicátých let až po trysková letadla z korejské války, která předznamenala vývoj moderních vzdušných sil.

Hra World of Warplanes představuje široké spektrum válečných letounů, vždy se specifickou účinností a chováním. Virtuální piloti můžou volit mezi třemi hlavními třídami bojových letounů – lehkými stíhacími letouny s jedním motorem, schopnými zapojovat se do leteckých soubojů zblízka, těžkými stíhacími letouny se smrtícím přímým útokem a bitevními letouny, které představují obávané ohrožení pro pozemní cíle.

Každý letoun nabízí více typů munice, motorů a dalších klíčových modulů. Jejich libovolné kombinování bude umožňovat výběr optimální konfigurace pro co nejúčinnější chování v bitvě.


comments powered by Disqus

Podobné hry

FPA: World 3 FPA: World 3

3. Svět fantazie kalhoty dobrodružství!

Hrát FPA: World 3Hrát
Ohodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hru
World War 3 World War 3

World War 3 - Světy je ve válce a ty se musíš probojovat přes všechny kontinenty abys...

Hrát World War 3Hrát
Ohodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hru
Around the world in 80 days Around the world in 80 days

Arkáda Around the world in 80 days

Hrát Around the world in 80 daysHrát
Ohodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hruOhodnoťte tuto online hru
 

Online hry zdarma

© 2010 - 2014 Závisláci.cz - Superhry, Hry online zdarma RSS kanál         Letenky
Na Závisláci.cz nalezneš více než 3500 online her zdarma, naše herna má ty nejlepší Superhry a Unity3D hry a proto si nás nezapomeň přidat do RSS čtečky nebo na Facebook a staň se naším fanouškem!